Kurumsal

Hizmetlerimiz.

pictureKendi enkeksiyon ve kaplama tesislerimizde uygulamaya koyduğumuz faaliyetler yoluyla, el aletleri, elektronik eşyalar, sıhhi tesisat donanımları ve otomotiv sanayiinin taleplerini karşılayacak biçimde çok çeşitli plastik malzemelerin şekillendirilmesi ve kaplama işlemini gerçekleştiriyoruz.
Dizayn ekibimizin çalışmaları sayesinde, süreçlere henüz başlangıç aşamasındayken dahil olma olanağı yakalıyor ve ürün gereksinimleri ile diğer ihtiyaçların eksiksiz olarak karşılanması konusunda müşterilerimize rehberlik ediyoruz. Müşterilerimizin komple kaplama, metalizasyon ve elektrolizle kaplama süreçlerini en iyi mühendislik yöntemleriyle gerçekleştirebilecekleri parçalar dizayn etmesi yolunda devamlı olarak geliştirdiğimiz engin deneyimlerimize ve uygulama bilgimize güveniyoruz.
Maliyet etkinliğini ön planda tutan, son teknolojiyle donanmış enjeksiyon ekipmanımız ve elektroliz kaplama hatlarımız müşterilerimize maksimum esneklik ve en yüksek kalitede nihai mamuller sunmak üzere tasarlanmıştır.
İşlemlerimiz sırasında ABS, ABS-PC ve Bakelit kullanarak kalıplama ve kaplama yapabiliyoruz ve Parlak Nikel, Krom, Pearlbrite Saten Nikel ve Altın proseslerinin de aralarında bulunduğu çok geniş bir çeşitliliğe sahip kaplama teknolojilerimizden faydalanıyoruz.

 

picturePlastik Galvano Teknik olarak biz, müşteri beklentilerini karşılayabilmemizi ve hatta onun da ötesinde bir hizmet standardı yakalayabilmemizi sağlayacak eksiksiz bir donanım edinmiş bulunuyoruz. Kalite ve çevre hususlarına gösterdiğimiz hassasiyeti, laboratuvara ve proses kontrol ekipmanlarına yaptığımız yatırımlarla güvence altına alıyoruz. Son dönemde gündeme gelen yeni ve daha yüksek kapasiteli metalizasyon ve elektrolizle kaplama hatlarını kullanıp yerel çevre düzenlemelerinin hükümlerini de göz önüne alan bir atık su arıtma sistemi tatbik ederek, otomatikleştirilmiş dozajlama ve kaplama banyoları üzerinde daha gelişmiş bir kontrol sağlıyoruz.
Bütün müşterilerimize devamlı olarak en yüksek kalite nihai mamul sunabilmemizi sağlayacak ekipman ve süreçlere her daim sahip olmak PGT’nin önceliklerindendir. PGT’nin Plastik Üzeri Kaplama sektöründeki giderek artan başarısının ardında yatan etkenlerden bir diğeri de, teknik altyapımızda doğru personeli hazır bulundurmamız ve tam verim sağlayabilmeleri için personelimizin eğitimine yatırım yapmamızdır.